תכנון וביצוע פרויקטים

Team construction engineers working at construction site with blueprint on table

מהשלב הראשון של התכנון ועד קבלת המפתח, אנו אחראים לניהול הפרויקט שלכם. אנו מתאימים את התהליך לכל המעורבים בו – מתכננים, יועצים, קבלנים וספקים – כך שהכל מתנהל בצורה חלקה ואפקטיבית. אנו מקבלים את האחריות לניהול הפרויקט שלכם ומטרתינו להשלים אותו באופן מקצועי, תוך עמידה בלוחות הזמנים ובהתאם לתקציב המוגדר.

בניית וילות

Mediterranean Villa interior and exterior design

בניית וילה היא תהליך מורכב שדורש תכנון מדויק, ידע מקצועי ותשומת לב לפרטים הקטנים. אנו מציעים שירות מקצועי ואישי, המתחיל בתכנון הווילה שלכם ומסתיים רק כאשר אתם נכנסים לבית החדש שלכם. אנו מתחייבים לאיכות, תוך שמירה על תקנות הבניה והבטיחות.

עבודות גמר

Asian builder worker on wooden scaffolding is painting roof structure of modern house

נותנים פנים חדשות למרחבים שלכם עם עבודות גמר בסטנדרט הגבוה בארץ. מבתים פרטיים, דירות, ועד למשרדים, אנו נותנים דגש על איכות ללא פשרות ורמת גימור מושלמת. אנו מספקים פתרונות מורכבים לתכנון ועיצוב של חללים, ביצוע כל העבודות באופן עצמאי, ושירות מקיף במקום אחד. 

בנייה פרטית

3d rendering minimal black cubic house in summer

כאשר מדובר בבנייה פרטית, אנחנו מעמידים את המקצועיות שלנו בראש הפינה. אנו מגשימים פרויקטים מגוונים, מבנייה של בתים חדשים, שיפוצים מורכבים, הרחבות בנייה ועוד. עם ידע רחב בתחום הבנייה הפרטית, אנו מספקים פתרונות המבוססים על ידע וניסיון, ומעניקים שירות מקצועי, זמין ואמין. התמחותנו בפרויקטים שונים מאפשרת לנו להביא למימוש את הוויז׳ן של לקוחותינו, בצורה המיטבית […]

בנייה ושיפוץ משרדים

Modern office interior

החלטתם לפנק את העובדים במייק אובר למשרד ? איזה כייף! חותמים לכם שזה גם יגביר את התפוקה. בין אם מדובר בהרחבת חללי העבודה שלכם, הום סטיילינג עם טוויסט מעניין לחדר הישיבות, או הוספת קומה מפנקת להפי-אוור, אנחנו כאן בשבילכם. אז…אחרי שאנחנו מקשיבים עם כל הלב לקונספט המנצח שלכם, נראה את הצוות שלכם יוצא מהמשרד.

בנייה תעשייתית

המומחים שלנו בקבוצת הים התיכון, דואגים גם לבניה תעשייתית בסטנדרטים שלא נראו כמותם בארץ. החל מהפגישה הראשונה עם המהנדס שלנו, דרך יצירת תכנית מעשית הניתנת לשליטה בפרטים הקטנים ועד לביצוע בשטח, נדאג ללוות אתכם בכל שלב.

בנייה ציבורית

Facade of the new office building. Modern architecture, residential building

מתכננים לבנות בית ספר? בריכות שחייה על גג? מלון בוטיקי? אנחנו אתכם משלב הבירוקרטיה מול אדריכל העיר, ועד לקבלת היתרי הבניה ותקני הבטיחות מהמחמירים בעולם. הניסיון הרב שצברנו בתחום, מאפשר לנו לבנות עבורכם כל סגנון בנייה ייחודי שבא לכם בטוב, תוך שאנחנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה ושומרים על הטבע הקסום שלנו. 

בנייה מסחרית

הקמת מרכזים מסחריים דורשת התייחסות לפרמטרים רבים כגון: עמידה בתקנים הנדרשים, שמירה על בטיחות העוברים והשבים, הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות, מתן מענה והתייחסות למספר החנויות והשטחים במרכז המסחרי , תכנון מתחם חניה ייעודי נגיש ומרווח וירידה לפרטים הקטנים והחשובים בפרויקט מסוג זה. מרכזים מסחריים נבנים לרוב באזורים עירוניים או פרבריים ומשמשים כמוקד לפעילות כלכלית וקמעונאית, […]